Noclegi

WARTO ODWIEDZIĆ – NOCLEGI
Dodaj swoją ofertę noclegową – zadzwoń: 887 606 206
POLECAM

Gościniec „Pod Zielonym Jajem”. Przyjazd do Gościńca to wkroczenie w inny wymiar. Wielki 200-letni szachulcowy dom otacza gości niezwykłą ciepłą aurą. Przybyszy magnetyzuje atmosfera unikatowych wnętrz z drewna, gliny i piaskowca, niespotykany klimat zatrzymanego czasu. Niektórzy nazywają ten dom zaczarowanym.
…Gospodarze Gościńca poza zafascynowaniem tą krainą są miłośnikami podróży, Land Roverów, aury Afryki i kuchni staropolskiej, co wszystko razem ma niewątpliwie wpływ na duszę domu.Antoni Jackiewicz, Płóczki Górne 102, tel. 607 200 200 www.podzielonymjajem.pl

Agroturystyka Jaskułka

Agroturystyka „Jaskółka”. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa w Marczowie. Do dyspozycji gości jest: Pensjonat składa się z 5 pokoi, trzy rodzinne domki letniskowe na 4-6 osób i wielki kemping. Spływy kajakami po rzekę Bóbr. Przejażdżki konne w lesie. Twarzą w twarz z alpakami i krowami! Plac zabaw dla dzieci… Arrow battle. Łucznictwo. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi. To tylko niektóre z atrakcji oferowanych przez gospodarzy

Elena i Roel den Burger, Marczów 56 tel. 75 713 65 87 www.jaskolka.com, www.tinker.pl, www.arrowbattle.pl

Agroturystyka „Na Wzgórzu”. Tutaj możesz poznać smak wiejskich jaj, mleka prosto od krowy, twarogu oraz innych domowych wyrobów i przetworów. Bliskość lasu obfitującego w grzyby i jagody, rzeki Bóbr z taaakimi rybami, szlaków pieszych i rowerowych oraz stadniny koni jest gwarancją wypoczynku w atmosferze ciszy i spokoju.

Grażyna Stęplewska, Marczów 25, tel. 75 784 71 33

„U Czarta”. Cisza i spokój. Spacery po lesie. Wycieczki rowerowe. Spływy kajakami po Bobrze. Przejażdżki konne. Wyprawy samochodem terenowym. Wieczorne ognisko. A na noc wygodne łóżko.

Cezary Miklas, Modrzewie 7, tel. 603 604 646 www.strider.pl

Agroturystyka „Modrzewie 8”. Malownicze położenie domu dostarczy Państwu miłych wrażeń od przebudzenia, aż po zmierzch. Zachody słońca są tu równie piękne jak te nad morzem i równie niepowtarzalne. Naszym gościom oferujemy samodzielne, w pełni wyposażone mieszkanie. Przed domem ogród, altanka, grill i Nasze kochane konie.

Agnieszka Solecka, Modrzewie 8, tel. 75 713 61 31 www.modrzewie8.agro.pl

Agroturystyka „Dolina Sów”. Gospodarze dokładają wszelkich starań, aby czas spędzony w Sudetach był dla Gości czasem przyjemności i relaksu. Do dyspozycji oferują pokoje o wysokim standardzie, wyśmienitą kuchnię i przystępne ceny.

Iwona i Stanisław Kobiereccy, Modrzewie 1a, tel. 693 650 609

Agroturystyka „Dom Nad Polami”. Duże, przestronne pokoje, wyposażone w stare, stylowe meble oraz komfortowe łazienki, zapewnią gościom znakomity klimat do wypoczynku po dniu pełnym przygód. Za oknem ogród a w oddali panorama Karkonoszy. Tu każdego dnia czekają na turystów nowe wyzwania.

Magda i Paweł Nowiccy, Tarczyn 12, tel. 516 433 512

Fly Fishing Center „Tartak” to miejsce które powstało dzięki ogromnej pasji do wędkarstwa muchowego. Położenie ośrodka nad brzegiem malowniczego Bobru u podnóża pięknej kamiennej, stuletniej zapory na zbiorniku Pilchowickim spowoduje, że poczujecie się wyjątkowo i zapomnicie o codziennym życiu w zgiełku i pośpiechu, odpoczywając w wiejskim klimacie z muchówką w ręku.

Gosia i Igor, Pilchowice ~ poniżej zapory, tel. 607 103 249 www.tartaknadbobrem.com

Agroturystyka „Pod Szczęśliwą 13-ką„. Dom położony na skraju wsi, otoczony ogrodem, tuż przy lesie, co daje możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku. Przed domem duży ogród miejsce na grill i ognisko oraz na zaparkowanie samochodu, a także mini plac zabaw dla dzieci.

Joanna Pożoga, Pilchowice 13, tel. 792 616 142, 75 78 91 054 www.podszczesliwa13.pl

Agroturystyka „Polna Zdrój” to ekologiczne gospodarstwo w ponad 200-letnim odrestaurowanym siedlisku. Do dyspozycji gości 4 wygodne i klimatyczne pokoje, salon z kominkiem oraz kuchnia z jadalnią – domowe jedzenie. Fińska sauna, ognisko, grill, kajaki i rowery a dla najmłodszych mini plac zabaw.

Magda Trojanowska, Wleń, ul. Polna 5, tel. 604 434 755 www.polnazdroj.com

Agroturystyka „Brzozowe Wzgórze”. Bliskość lasów, hektarów pól i łąk poprzecinanych licznymi ścieżkami daje możliwość oderwania się od zgiełku dnia codziennego. W gospodarstwie do dyspozycji gości są 2 pokoje i w pełni wyposażone wakacyjne mieszkanie, pyszne domowe posiłki oparte na własnych produktach. Dla najmłodszych mini plac zabaw. Mile widziane zwierzęta.

Ewa Garlinska, Strzyżowiec 45 tel. 669 618 191 www.brzozowewzgorze.wkarkonoszach.pl

Kwatera Wakacyjna. Dom wybudowany metoda szachulcową w 1808 r., który został poddany skrupulatnej renowacji zachowując wiele swoich oryginalnych elementów a jednocześnie wprowadzając wiele nowoczesnych udogodnień.
– Być może skusicie się Państwo na oryginalną kwaterę na wakacje (i nie tylko) dającą więcej możliwości i swobody niż tradycyjna agroturystyka czy domek letniskowy.Anna Staszewska, Bystrzyca 36, tel. 600 439 478
Sołectwo Łupki, gm. Wleń

Szkolne Schronisko Młodzieżowe. Wczasy zbiorowe i indywidualne, kolonie, zielone szkoły, zimowiska, pobyty weekendowe, plenery artystyczne, imprezy okolicznościowe… Organizacja wypoczynku. Przystępne ceny.

Łupki 22, tel. 75 713 64 25 www.schroniskolupki.republika.pl

Pałac Książęcy. Stylowe wnętrza barokowego pałacu przenoszą gości w przeszłość, zachowując jednocześnie wysoki standard i cenioną przez wszystkich wygodę. Jasne, przestronne i przytulne pokoje z widokiem na piękny park są idealnym miejscem do wypoczynku.

Sławomir Osiecki, Wleń, ul. Winiogórska 11, tel. 600 385 009 www.palacwlen.pl